Doskonałość i perfekcja w działaniu – Pierwsza taka aktywność Polaków DX-menów !!

Info ze strony : www.rebeldxgroup.com/
Członkowie Polskiej Grupy „RebelDXGroup” uruchamiają na początku maja 2018 r. rozszerzony, transoceaniczny projekt pod tytułem „Podróż taniej do nowych podmiotów DXCC”. Planują aktywować interesujące i trudno dostępne rzadkie podmioty DXCC w nadchodzących latach – zarówno na północy, jak i na południowej półkuli.
Projekt „Podróżuj taniej do góry listy DXCC” to prywatne i niezależne przedsięwzięcie otwarte dla amatorów radiowych z całego świata – zarówno indywidualnych uczestników, jak i większych grup, które chcą wyłącznie czarterować nasze usługi. Zarządzamy prywatnymi, zaawansowanymi łodziami, które mogą pływać na wszystkich wodach. Wszystkie prace papierowe wykonane jak pozwolenia na lądowanie / wejście, licencje radiowe są zawarte w pakiecie i będą zrealizowane przez nas. Uczestnicy mogą również liczyć na nasze doradztwo w znalezieniu tańszych lotów.
Na samym początku zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do naszej drugiej wyprawy na wyspę Kanton (T31) w maju tego roku. Zespół składający się z maksymalnie 10 operatorów opuści Kanton z Wyspy Samoa. Pozostało jeszcze 5 miejsc. Następnie inna grupa wyruszy na wyspy Tokelau i Swains. Ale to dopiero początek – jeszcze w tym roku przegrupujemy się i udamy się do Afryki Południowej, by przeżyć kolejną epicką przygodę!
Dołącz do Ekspedycji na Bouvet Island 2018
Były miejsca zarezerwowane początkowo dla członków ekspedycji 3Y0Z. Ku naszemu zaskoczeniu nie otrzymaliśmy absolutnie żadnej odpowiedzi na naszą uprzejmość i zaproszenie. Od tego czasu … jesteś gotowy na przygodę swojego życia? Oferujemy wyjątkową okazję do przyłączenia się do międzynarodowego, interdyscyplinarnego zespołu ekspedycyjnego – naukowców, ekip telewizyjnych i krótkofalowców, którzy postawią stopę na Bouvet Island jeszcze w 2018 roku. Ponieważ ekspedycja wymaga pewnych umiejętności i przygotowań, nasza oferta skierowana jest tylko do doświadczonych podróżników i wytrawnych krókofalowców Wymagamy pełnej dostępności czasowej, odporności na trudne, polarne, burzliwe warunki morskie i pełnego świadomego podejmowania decyzji o dołączeniu do ekspedycji. Przyjmujemy tylko poważnych kandydatów, którzy przesyłająswoje CV i list motywacyjny pocztą elektroniczną na adres dom@rebeldxgroup.com.

Comments are closed.