Event klubu SP5PPK !

Pomysł motywujący członków klubu SP5PPK a przy tej okazji również operatorów zrzeszonych w OT37 do zaktywizowania swojej stacji i wielkiego ruszenia do boju w zbliżających się corocznych zawodach organizowanych przez SPDX Klub zrodził się spontanicznie.

Pomysłodawcy i jednocześnie fundatorzy nagród to : Cezary SP5Y ,Jurek SQ5JD i Mariusz SQ5M Sponsorowano trzy nagrody rzeczowe w postaci doskonałych zasilaczy impulsowych 13,8V 30A każdy. Losowano spośród wszystkich tych którzy udokumentują przeprowadzenie minimum 200 łączności dowolną dozwoloną emisją w tychże zawodach. Z finałowej dokumantacji zawodów wynikało że tylko 6 operatorów indywidualnych i jedna stacja klubowa zakwalifikowała się do finału akcji i wżięcia udziału w losowaniu nagród. Znaki zaakceptowane to : SP5XOV , SP5PRF , SQ5M , SN5Y , SP5WA , I/SO5S , SP0P

W wyniku losowania przeprowadzonego w siedzibie klubu SP5PPK 12-go lipca w obecności jego prezesa i za pomocą trzech sierotek w osobach Leona SP5DL, Tomka SP5MXF i Andrzeja SP5VIH wylosowano następujace znaki : SP5Y , SQ5M i I8/SO5S Dwaj pierwsi wygrani jako sponsorzy akcji zobowiązali się do przekazania wylosowanych zasilaczy jako darowizny na rzecz inicjatywy RadioReaktywacja – BRAWO!

Trzeci szczęśliwiec postanowił bez skrupułów podłączyć wylosowaną nagrodę do swojej stacji.

Załączone zdjęcie dokumantuje finał akcji. Mamy nadzieję i wielu na to liczy że podobna inicjatywa zostanie podjeta w kolejnym 2019 roku.

Comments are closed.