HF2014VB Volleyball Championship

Kierownictwo Klubu wystąpiło za pośrednictwem 37 OT do UKE o znak okolicznościowy z okazji organizowanych w Polsce Mistrzostw Świata w piłce siatkowej . Znak miałby być aktywny od 20 sierpnia do 15 wrzesnia 2014 r. Zwracamy się do koleżanek i kolegów o zgłaszanie chęci pracy pod tym znakiem w okresie j.w.  Łączności można bezie prowadziać z własnego QTH bądź z siedziby Oddziału na ul. Kordeckiego 66.

Pomieszczenia Oddziału dla chętnych będzie udostepniony ( po uzgodnieniu) o dowolnej porze dnia i nocy.

Zwracamy się również do koleżanek i kolegów z prośbą o udostępnienie materiałow (zdjęcia, rysunki itp.) związane z piłka siatkową które mogą być wykorzystane do opracowania karty QSL. Chcielibyśmy aby QSL-ka była gotowa przed dniem aktywacji stacji.

Wszelkie zgłoszenia, materiały i sugestie prosimy kierować na adresy e-mailowe Zarządu udostępnione na stronie, bądź telefonicznie na numery które są tamże.

PODSUMOWANIE PRACY STACJI HF2014VB.

Chciałbym w imieniu swoim i całego kierownictwa Klubu SP5PPK podziękować wszystkim kolegom za bardzo aktywny udział w pracy stacji okolicznościowej pod znakiem HF2014VB pracującej z okazji odbywających się w Polsce Mistrzostw Świata w Siatkówce mężczyzn.

Nawiązaliśmy 3104 łączności z prawie 100 krajami na całym świecie. Dodatkowo atrakcji naszej stacji dodało zdobycie przez Polaków Mistrzostwa Świata. Ten sukces został uwidoczniony  na awersie naszej QSL-ki ( w wersji ostatecznej).
W chwili obecnej są wydrukowane kartki QSL i przystępujemy di ich wypełniania i rozsyłania.
Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy bo to są jednak 3104 łączności.
Chciałbym jeszcze raz podkreślić dzięki współpracy wszystkich członków naszego klubu ( nie tylko nawiązujących łączności).

Szczególnie chciałbym podziękować:
– koledze Edkowi  SQ5LTH, który jak zwykle stanął na wysokości zadania i opracował kartę QSL.
– koledze Hubertowi  SP5RE, który nawiązał największą ilość łączności (655 QSO), oraz za to,  że ZASPONSOROWAŁ wydruk kart QSL
– koledze Andrzejowi SP5SS za nawiązanie 621 łączności z których większość została wykonana w prestiżowej modulacji c.w.
– koledze Markowi SQ5IRO który pod naszym znakiem wystartował w zawodach międzynarodowych RTTY  i zdobył 6 miejsce na świecie
– koleżance Karolinie SQ5CE ( prywatnie mojej córce), która pomimo że posiada 2 dzieci w wieku 1 rok i 3 lata nawiązała ma foni 310 łączności i to w większości ze stacjami zagranicznymi.
– koledze Piotrowi SQ5FLP za logowanie wszystkich naszych łączności oraz za całość obsługi informatycznej ( tabele, wykresy itp)
– pozostałym nie wymienionym tu z imienia i znaku kolegom i koleżankom,  bez których ten sukces naszej stacji okolicznościowej byłby nie możlwy.

Kierownictwo Południowo Praskiego klubu krótkofalowców SP5PPK

Jerzy SQ5JD,  Piotr SQ5FLP,  Hubert SQ5RE