SPDX CONTEST 2018

 

Contest, contest i po „konteście”  –  czy wszystkie logi już wysłane ? Trzeba zdążyć do 30 kwietnia !

Statystyki i wstępne wyniki na witrynie : https://spdxcontest-2018.pzk.org.pl


Zbliża się kolejny SP DX CONTEST. To już 7-8 kwietnia. Zachęcamy wszystkich członków naszego Oddziału do startu w tych największych Polskich zawodach. Aby zaktywizować kolegów Klub SP5PPK postanowił ufundować nagrody . Wśród członków naszego Oddziału, którzy wystartują w SPDX contest 2018 i zrobią minimum 200 łączności w jednej z kategorii All Band zostaną rozlosowane trzy zasilacze krótkofalarskie 30 amp. Ponadto jeżeli znajdą się sponsorzy będą dodatkowe suweniry. Te „nasze” nagrody można zdobyć niezależnie od nagród, które przygotowali organizatorzy SPDX Contest. Sponsorem nagród dla członków Oddziału jest Klub SP5PPK, a konkretnie koledzy SP5Y, SQ5M, i SQ5JD.

 

Pozdrawiamy i do usłyszenia w zawodach.

SP5Y, SQ5M, SQ5JD

Comments are closed.