Podsumowanie 2015

We wtorek 2016-01-19 zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odbyło się spotkanie klubowe.

Obecni:
Na spotkanie przybyli : Jerzy SQ5JD, Piotr SQ5FLP, Piotr SP5XOV, Tomasz SQ5MXF, Tomasz SQ5NVX , Mariusz SQ5M, Cezary SP5Y, Darek SQ5PGK, Andrzej SO5S.

 

Podsumowanie osiągnięć za 2015
W takcie spotkania za zadowoleniem omówiliśmy wyniki naszej wspólnej pracy przy znakach okolicznościowych.
Udało się zrealizować wszystkie przyjęte na początku roku zamierzenia.
Poszczególne efekty przedstawione są w formie wykresów.

Zmiany organizacyjne i nowa licencja:

W związku z kończącą się licencją/pozwoleniem radiowym dla SP5PPK, do nowego pozwolenia jako operatorzy zostaną wpisani najaktywniejsi nasi operatorzy tj. Darek SQ5PGK i  Andrzej SO5S.

 

Czwartkowe spotkania klubowe:

W odróżnieniu od środowych spotkań OT37, zapraszamy we czwartki na Kordeckiego 66. Będzie możliwość w ciszy popracować przy radiostacji, wypisać zaległe karty QSL lub poprawić klubowe anteny.
Klucze do pomieszczeń będą u Jurka SQ5JD i Andrzeja SO5S.

 

Strona WWW

Wychodząc naprzeciw oczekiwanim i potrzebom naszych zagranicznych korespondentów radiowych rozpoczynamy prace nad poprawą naszej strony WWW oraz jej redagowaniu w języku angielskim.

 

Finanse

Omówiliśmy klubowe finanse, możliwości i potrzeby. Zachęcamy do przekazania 1% OPP na klub SP5PPK. W ktrótce przypomnimy jak sprawnie przekazać środki na działalność klubu.

 

Znak contestowy

W czasie burzliwej rozmowy ustaliliśmy że w najbliższej przyszłości nie skorzystamy ze znaku contestowego – nie planujemy startować w zawodach więc wstrzymujemy się z wystąpieniem o taki znak.

 

 

 

Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za przeprowadzone łączności i wkład do wspólnego sukcesu.

Piotr SQ5FLP

Comments are closed.