PLAN PRACY KLUBU NA ROK 2015

PLAN PRACY KLUBU SP5PPK NA ROK 2015

1 .
Cały rok zbieramy łączności ze znakami okolicznosciowymi
Dla 3 stacji zagranicznych które nawiążą w 2015 najwięcej łączności z naszym klubem pod znakiem SP5PPK ufundowaliśmynagrody w postaci dyplomów i albumów pokazujących piękno Ziemi Polskiej ( na zakładce GALERIA będą pokazane zdjęcia przedstawiające te albumy)

Dla 3 stacji krajowych planujemy również dyplomy za nawiązanie z nami największej ilości połączeń ( nagrody w zależności od możliwości finansowych klubu).

2.
W dniach od 23 lutego do 7 marca planujemy uruchomienie stacji okolicznościowej z okazji urodzin Fryderyka Chopina.

3.
W dniach od 16 maja do 22 maja planujemy uruchomić stację okolicznościową z okazji lotu Tadeusza Góry, za który otrzymał pierwszy w historii medal Lilienthala. Stacja będzie pracować z miejsca startu Tadeusza Góry czyli ze wzniesienia miejscowości Bezmiechowa.

Warunki przyjazdu, zakwaterowania i możliwości pracy zostaną umieszczone na stronie w zakładce LOT TADEUSZA GÓRY w terminie do 1 lutego 2015 r. Będziemy również próbowali uruchomić stację ( w tym samym czasie) na miejscu lądowania na terenie Litwy w miejscowości Soleczniki Małe. Zapraszamy wszystkich członków klubu i Oddziału do przyjazdu do Bezmiechowej. Przy okazji można będzie zobaczyć uroki Bieszczad.

4.
W dniach od 27 czerwieca do 4 lipca planujemy uruchomienie stacji okolicznościowej pod nazwą Połoniny Bieszczadzkie.
Chcemy wejść kolejno na 3 połoniny Caryńską, Bukowska i Wetlińską i przeprowadzić z tych miejsc łączności. Planujemy na bieżąco ( praktycznie on-line) umieszczać na stronie klubowej zdjęcia z wyprawy, a moze nawet uda się pokazać jak pracujemy z „lotu ptaka”. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej wyprawie. Organizacja i warunki będą umieszczone w terminie do 1 maja 2015 r. na naszej stronie w zakładce POŁONINY BIESZCZADZKIE.

5.
W sierpniu lub wrześniu planujemy „zajęcia polowe” – uruchomienie i zestrojenie w terenie (blisko Warszawy) anteny Beverage.

6.
W październiku 2015 r. planujemy uruchomić stację okolicznościową z która byłaby hołdem dla wszystkich Polaków Polaków którzy dostali nagrodę NOBLA .
Szczegóły będa umieszczone w zakładce POLSCY LAUREACI NAGRODY NOBLA.

7.
Ponadto został rzucony pomysł, aby podobnie do Zamków i Fortów zorganizować stacje BROWARY W POLSCE. Pomysł co prawda kontrowersyjny i trudny do zorganizowania, ale może się łączyć ze zdobyciem funduszy dla klubu, co jest warte każdego wysiłku.

 

Ponad ten „plan zajęć” jesteśmy otwarci na inne pomysły które prosimy zgłaszać do kierownictwa klubu SP5PPK.

Kierownictwo Klubu SP5PPK

Jerzy SQ5JD, Piotr SQ5FLP, Hubert SP5RE

Comments are closed.