Relacja z WRTC 2022

W imieniu klubu SP5PPK serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów oraz entuzjastów krótkofalarstwa na unikalne spotkanie z dwoma znakomitymi contestmenami – Krzysztofem SP7GIQ oraz Bogusławem SP7IVO. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniu 7 października o godzinie 12:00 w Dzielnicowym Domu Kultury Ursynów przy ulicy Kajakowej 12B.

Głównym celem naszego spotkania jest zgłębienie tajemnic ostatniej edycji World Radiosport Team Championship – WRTC2022 (odbywały się w 2023r.), w której nasi koledzy odnieśli wielki sukces, przynosząc Polsce chlubę na światowej scenie krótkofalarskiej. Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tego tematu. Chcemy stworzyć przestrzeń do rozmów na temat szeroko pojętego contestingu, co stanowi doskonałą okazję dla zarówno doświadczonych krótkofalowców, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją pasję w tej dziedzinie. Nasze spotkanie będzie pełne ciekawych opowieści, inspirujących dyskusji i możliwości zadawania pytań naszym ekspertom.

Mam nadzieję, że to wydarzenie nie tylko wzbogaci Waszą wiedzę, ale również umożliwi wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych kontaktów. Planujemy zakończyć oficjalną część spotkania około godziny 15:00, a potem przenieść się do baru w pobliżu, gdzie kontynuacja dyskusji będzie miała miejsce przy chłodnym piwie i przyjaznej atmosferze.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich pasjonatów krótkofalarstwa do wspólnego spędzenia czasu i uczestnictwa w tym inspirującym wydarzeniu! Nie przegapcie okazji na poznanie i rozmowę z osobami, które odnoszą sukcesy na światowej scenie krótkofalarskiej.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o potwierdzenie zainteresowania przez rejestracje pod linkiem:
https://forms.gle/gh6gVzmjtviTAdWu8

73! Do zobaczenia!
Cezary, SP5Y

Comments are closed.