Wyjazd w Bieszczady - Stacja HF80TG

Co prawda jeszcze ponad miesiąc do wyjazdu, ale już trzeba zacząć przygotowania.
1 . Są już opracowane karty QSL i oddane do druku ( wygląd kart nastronie SP5PPK ). W przyszłym tygodniu będą do odbioru. Planujemy umieścić na stronie informację, że potwierdzenie łączności  (QSL) można będzie odebrać od ręki w czasie naszego pobytu  w Bezmiechowej Górnej.
2. W porównaniu do planu pracy chcemy rozszerzyć  pracę o pasmo UKF.
3. Informacje wyjeździe i aktualnym stanie przygotowań będą umieszczane w NEWS-ach na naszej stronie na QRZ.com.
4. Na QRZ.com informacja o stacji będzie umieszczona w ciągu 2 tygodni.
5. Ja osobiście będę w Ośrodku już od 13 maja 2018 r
6. Jeżeli chodzi o zabierany sprzęt to zabieram komplet anten na wszystkie pasma KF i na 145 UKF. Ponadto zabieram komplet sprzętu niezbędnego do pracy stacji.
7 Jak już informowaliśmy w sobotę 19 maja są Zawody Zamkowe. W pobliżu (około 5-6 km) jest sporo zamków których położenie znam. Jeżeli ktoś z kolegów ma zamiar wystartować w tych zawodach to oferuję dowiezienie, i pomoc w uruchomieniu z Zamku. Informacje o szczególnie polecanych Zamkach są na naszej stronie . Z tych zamków już niejednokrotnie razem z kolegą Markiem SQ5GLB już pracowałem. W razie potrzeby służę własnym sprzętem krótkofalarskim.
8 . Proszę również o   kontakt telefoniczny,  kolegów którzy zadeklarowali, że jadą, aby ustalić dokładnie dni rezerwacji i jaki sprzęt kto zabiera. (mój telefon 610 202 711)
9. Jeszcze raz zachęcam do wzięcia rodziny, bo za atrakcyjność ośrodka w Bezmiechowej  Górnej osobiście gwarantuję .
10. Reszta informacji będzie zamieszczana na bieżąco.

73!

Jerzy SQ5JD